banderola1
banderola2
banderola5
X

Ne ju sigurojmë gjithmonë cilësi të mirë me çmime konkurruese

Sichuan Kingoda Glass Fiber Co., Ltd.GO

Gjatë 20 viteve të angazhimit në këtë fushë, Sichuan Kingoda Glass Fiber Co., Ltd. ka qenë e guximshme në inovacion dhe ka marrë një sërë teknologjish të avancuara të prodhimit dhe 15+ patenta në këtë fushë, ka arritur nivelin e avancuar ndërkombëtar dhe është vënë në përdorim praktik.

di më shumë për kompaninë
kompani-bg

tonëprodukteve

Produktet tona janë eksportuar në të gjithë botën dhe fitojnë shumë reagime të shkëlqyera nga klientët.

MIRË SE VINI TË DINI
Kompania jone

 • PËR NE
 • HISTORIA
 • ORGANIZIMI

Fabrika e fibrave të qelqit Kingoda ka prodhuar fibra xhami me cilësi të lartë që nga viti 1999. Kompania është e përkushtuar të prodhojë fibra xhami me performancë të lartë.Me një histori prodhimi prej më shumë se 20 vjetësh, është një prodhues profesionist i fibrave të qelqit.Magazina mbulon një sipërfaqe prej 5000 m2 dhe është 80 km larg nga Aeroporti Chengdu Shuangliu. Produktet tona janë shitur në Shtetet e Bashkuara, Izrael, Japoni, Itali, Australi dhe vende të tjera të mëdha të zhvilluara në botë, dhe të besuara nga klientët.

Që nga viti 2006, kompania ka investuar në mënyrë të njëpasnjëshme në ndërtimin e punëtorisë së re të materialeve 1 dhe punëtorisë së re materiale 2 duke përdorur "teknologjinë e procesit të prodhimit të rrobave me tekstil me fije qelqi EW300-136" të zhvilluara në mënyrë të pavarur dhe në pronësi të të drejtave të pronësisë intelektuale;Në vitin 2005, kompania prezantoi një seri të plotë teknologjish dhe pajisjesh të avancuara ndërkombëtare për të prodhuar produkte të nivelit të lartë si pëlhura 2116 dhe leckë elektronike 7628 për bordet e qarkut elektronik me shumë shtresa.

 • Menaxher i përgjithshëm
 • Departamenti i financave
 • Departamenti i Inxhinierisë
 • Departamenti Teknik
 • Departamenti i Marketingut
 • Departamenti i Menaxhimit të Përgjithshëm
shërbimi

ne do të sigurojmë që të merrni gjithmonë
rezultatet më të mira.

 • Prodhimi mujor
  3000+

  Prodhimi mujor

  Prodhimi mujor i fabrikës sonë i kalon 3000 ton.
 • Teknikët
  360+

  Teknikët

  Ne kemi më shumë se 360 ​​teknikë me përvojë.
 • Përvoja
  20+

  Përvoja

  Ne kemi më shumë se 20 vjet përvojë prodhimi.
 • Zona e mbuluar
  5000+

  Zona e mbuluar

  Fabrika jonë mbulon një sipërfaqe prej më shumë se 5000 metra katrorë.

AplikacionProjektet

 • Projektet e Aplikimit (1)
 • Projektet e Aplikimit (2)

KlientiVlerësimi

 • Cilësia pushton gjithçka
  Cilësia pushton gjithçka
  Me kalimin e viteve, Sichuan Kingoda Glass Fiber Co., Ltd. ka respektuar gjithmonë kontrollin më të rreptë të cilësisë dhe e ka bërë fibrën e qelqit të përsosur, gjë që është ajo që blerësit dhe shitësit tanë janë të gatshëm të shohin.
 • Klientët të pëlqejnë produktet Kingoda
  Klientët të pëlqejnë produktet Kingoda
  Arsyeja pse mallrat e furnizuara nga Kingoda janë bërë të preferuarat e klientëve nuk është publiciteti dhe promovimi ynë kudo, por se reputacioni i Kingoda-s është bërë me të vërtetë.

Kërkim për listën e çmimeve

Që nga themelimi i saj, fabrika jonë ka zhvilluar produkte të klasit të parë botëror me respektimin e parimit të cilësisë së pari.Produktet tona kanë fituar reputacion të shkëlqyer në industri dhe besim të vlefshëm midis klientëve të rinj dhe të vjetër.

dorëzo tani

të funditlajme dhe blogje

shikoni më shumë
 • Udhëzues me tekstil me fije qelqi: Gjërat që...

  Për shkak të forcës, qëndrueshmërisë dhe shkathtësisë së tij, roving me tekstil me fije qelqi është përdorur gjerësisht në shumë fusha si ndërtimi i ndërtesave, rezistenca ndaj korrozionit, kursimi i energjisë, etj.
  Lexo më shumë
 • Aplikimi i fundit i B...

  Kohët e fundit me zhvillimin e vrullshëm të ndërtimit inxhinierik të autostradave, teknologjia e strukturave të asfaltobetonit ka bërë përparim të shpejtë dhe ka arritur një numër të madh të pjekur dhe të shkëlqyer...
  Lexo më shumë
 • Udhëzuesi i fundit për të lartë ...

  Ndërsa kërkesa për pëlhura mbështjellëse tubash me cilësi të lartë, të qëndrueshme dhe të besueshme dhe materiale mbështjellëse inxhinierike të tubave zjarri vazhdon të rritet, tekstil me fije qelqi është shfaqur si...
  Lexo më shumë